Jeugdeducatiefonds schenkt laptops aan SO Fier voor thuislerende leerlingen

Jeugdeducatiefonds schenkt laptops aan SO Fier voor thuislerende leerlingen

16 april 2020

leerling met laptop

Wij hebben via het Jeugdeducatiefonds laptops gekregen om uit te lenen aan leerlingen van onze school. Daar zijn wij natuurlijk heel erg blij mee ! Leerlingen gebruiken deze laptops om thuis onderwijs te volgen.

Het Jeugdeducatiefonds heeft van de ABN Amro tweeduizend laptops gekregen die door het hele land worden verspreid. RTV Utrecht was aanwezig toen Arie Schilling van het Jeugdeducatiefonds  laptops bij ons op school kwam afleveren. Onze directeur Inge Olivier nam ze graag in ontvangst. RTV Utrecht is ook langs gegaan bij Samir,  een leerling van onze school. klik hier om het nieuwsitem te zien op RTV Utrecht.

« terug naar het nieuws-overzicht